Może nie był to aż tak spontaniczny wyjazd, ale w poprzednich latach na pewno zdarzało nam się lepiej i przede wszystkim dłużej planować wyjazdy na narty. Tym razem nie do końca byliśmy zdecydowani, w które miejsce wyruszyć. Poza tym mieliśmy na głowie trochę innych rzeczy, dlatego nie skoncentrowaliśmy się tak mocno na urlopie.

Wypożyczony box świetnym schowkiem na narty

wypożyczalnia boxów dachowych - usługi w trójmieścieKoniec końców jednak trzeba było konkretniej pomyśleć o wyjeździe i o pakowaniu. Nocleg znaleźliśmy dość szybko, za pośrednictwem Internetu zorientowaliśmy się, jak wygląda stacja narciarska oraz cała okolica. Kiedy zaczęliśmy zajmować się pakowaniem, a raczej bardzo wstępnym pakowaniem, przypomnieliśmy sobie, że od zmiany auta nie mamy dachowego bagażnika ani boxu. Jak więc przetransportujemy narty? Zrobił się problem, ale na szczęście znaleźliśmy rozwiązanie. Odpowiedzią na nasz kłopot okazała się wypożyczalnia boxów dachowych – usługi w trójmieście w tym zakresie można było odszukać i od ręki wynająć bagażnik. Okazało się, że to niezwykle funkcjonalna propozycja. Dachowe boxy pasują do różnego rodzaju samochodów, charakteryzują się rozmaitymi pojemnościami, łatwo się je montuje na dachu. W zasadzie trudno nie dostrzegać wielu korzyści. Okazało się, że wszystko bez problemu zmieściliśmy. W boksie znalazło się miejsce na narty i kijki, ale także inny sprzęt oraz odzież. Bardzo łatwo zamykało się oraz otwierało ten rodzaj bagażnika. Poza tym trzeba przyznać, że boxy dachowe znakomicie się prezentują, są nowoczesne oraz efektowne. Opływowy kształt nawet nie wpłynął na sposób zachowania się auta na drodze, a więc czuliśmy się bezpiecznie na trasie.

Wypożyczenie boxu dachowego na nasz narciarski wyjazd okazało się strzałem w dziesiątkę. Komfortowo dotarliśmy na miejsce, a wszystkie potrzebne rzeczy udało się spakować. Biorąc pod uwagę, że do dyspozycji mieliśmy jeszcze bagażnik, to naprawdę cały sprzęt pojechał razem z nami.

Kategorie: Turystyka