Jako szefowa niedużej firmy zwracam bardzo mocno uwagę na relacje między swoimi pracownikami. Doskonale wiem, że o wiele przyjemniej pracuje się w środowisku, w którym panuje miła atmosfera, a ludzie się lubią i znają. Dlatego też obowiązkiem było dla mnie zorganizowanie firmowej Gwiazdki. Aby nadać jej świąteczny klimat, postanowiłam skorzystać z cateringu jednej z katowickich firm.

Wyborny catering od firmy z Katowic

Katowice catering dla firmOrganizowanie firmowej Gwiazdki od zawsze dawało mi dużo radości. W takich momentach czułam, że naprawdę dbam o swoich pracowników i relacji między nimi. A także o to, by dobrze czuli się w organizacji, którą na co dzień budują. W mojej firmie pracuje około piętnastu osób, także nie brałam pod uwagę samodzielnego przygotowywania potraw. Najważniejszym było dla mnie, by regionem, na którym wybrana przeze mnie firma dowozi jedzenie były Katowice Catering dla firm to stosunkowo popularna gałąź w moim mieście, dlatego też nie miałam dużego problemu z wyborem odpowiedniej firmy. Kierowałam się głównie opiniami klientów, którzy już skorzystali z usług tego cateringowego przedsiębiorstwa. Miałam nadzieję, że okaże się to dobrą decyzją. Szczerze mówiąc, tuż po zamówieniu cateringu nie mogłam doczekać się naszej Gwiazdki. Ciekawa byłam reakcji swoich pracowników na zamówione jedzenie. Najbardziej chciałam, by było ono po prostu domowe i smaczne.

Teraz kiedy minęło już sporo czasu od firmowej Gwiazdki, muszę przyznać, że przebiegła ona bardzo dobrze. Towarzyszyła nam miła i ciepła atmosfera. Firma cateringowa dowiozła nam jedzenie na czas, dzięki czemu było ono bardzo ciepłe i świeże. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością jej usług. Z pewnością skorzystam z nich następnym razem. Pochwalę ich również swoim znajomym przedsiębiorcom!

 

Kategorie: Gotowanie