Umówienie się z nowo poznaną, ciekawą i piękną kobietą wielu panom sprawia problem. Gotowe sposoby na podryw, które zna każdy często okazują się nieskuteczne właśnie ze względu na to, że znają je wszyscy. Dlatego coraz popularniejsi wśród mężczyzn są trenerzy podrywu, który oprócz sztampowych odzywek przekazują porady, a często nawet gotowe szablony zachowań, które pozwolą uzyskać sukces towarzyski.

Sposoby na podryw

sposób na podrywChociaż większość osób uważa, że największe szanse na powodzenie u kobiet ma umięśniony właściciel szybkiej bryki, to badania przeprowadzane przez biura badania opinii oraz naukowców pokazują zupełnie inne trendy wśród zainteresowań pań. Według niedawnej sondy przeprowadzonej przez agencję opiniującą najskuteczniejszy sposób na podryw odnosi się do strefy intelektualnej i dotyczy kreatywności oraz poczucia humoru. Kolejną metodą wykazującą się wysoką efektywnością jest otoczenie kobiety troską i czułością. Jak można stwierdzić – bycie dżentelmenem jeszcze żadnemu mężczyźnie nie zaszkodziło. Duże szanse na skuteczny podryw mają także pewni siebie panowie, którzy są dobrze rozeznani w kulturze, nauce i sztuce oraz potrafią o tym opowiadać. I oczarować kobietę swoją erudycją. Natomiast poza podium znalazły się sposoby na pasjonata nawijającego o swoim zaskakującym hobby oraz imprezowicza, który chociaż obeznany w trendach i lubiący się bawić przegrywa z wesołkami.

Najważniejsze podczas nawiązywania relacji z kobietą jest jednak sprawianie wrażenia pewnego siebie. Nawet jeśli ta pewność siebie będzie objawiać się dowcipkowanie lub rozmowa o twoich zainteresowaniach. Byle by tylko nie była to piłka lub wędkowanie. Lepiej postawić na film, literaturę lub sztukę, nawet jeśli ten pierwszy to filmy z Paulem Walkerem, a ostatnie – komiksy Papcia Chmiela.

Kategorie: Usługi