Jestem zapalonym konsumentem wielu rzeczy przez internet. Uważam po prostu, że w wielu przypadkach oszczędza się w ten sposób czas. Nie trzeba się martwić o kolejki w sklepie.

Zakup szkła kontaktowego online to lekkie ryzyko

szkła kontaktoweNie trzeba chodzić i szukać produktów, tylko można się o nie zatroszczyć z fotela przed komputerem. Nie ma chyba nic bardziej wygodnego. W ten sposób kupuję prawie wszystko, a ostatnio nawet soczewki kontaktowe. Najpierw byłam u optyka, ale jego ceny mnie przeraziły. Za te same szkła kontaktowe na portalu sprzedażowym mogę zapłacić jakieś dwadzieścia procent mniej. To już duża kwota. Zazwyczaj kupuję sobie zapas na kilka miesięcy, żeby dodatkowo oszczędzić na wysyłce. Wiem, że soczewka kontaktowa nie może być najtańsza, bo wtedy po prostu nie jest dobra. Nie kupuję więc tych nie renomowanych firm, ale tak czy siak jest zawsze taniej online. Przynajmniej do tej pory takie mam wrażenia w porównaniu z salonem optycznym, w którym byłam. Tam nawet krople do oczu są drogie. Wolę już kupić od jakiejś osoby czy firmy na aukcji niż przepłacać. Mam już sprawdzonego sprzedawcę, który jak na razie mnie nie zawiódł. Kupowałam u niego ze trzy razy i za każdym razem wszystko było z soczewkami w porządku. Tymczasem, kiedy kupowałam u tego optyka nieraz okazywało się, że soczewki kontaktowe drą się po jakimś czasie. Nie wiem od czego to zależy, bo niby producentem była ta sama firma, której soczewki mam także teraz.

Może po prostu była to jakaś wadliwa partia, ale mam już niestety uprzedzenia i do tego salonu na pewno nie wrócę. Teraz na szczęście mogę sobie szybko i sprawnie kupować przez internet. Taki sposób działania mi się podoba.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam na stronę http://e-soczewki.pl

Kategorie: Zdrowie