Nierdzewne i kwasoodporne siatki stalowe są produkowane dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Sama stal nierdzewna jest używana przez około siedemdziesiąt piec procent przemysłu, podczas gdy większość pozostałej ilości jest wykorzystywana w gospodarstwach domowych. na szczególną uwagę zasługują siatki stalowe.

Rodzaje i zastosowanie siatek stalowych

siatka stalowa nierdzewnaSiatka stalowa, która jest nierdzewna ma długą żywotność i jest często używana do ogrodzeń. Wytrzymała stalowa siatka może być również stosowana do platform roboczych, schodów ruchomych i chodników na cysternach, ciężkich maszynach i kotłach. Jest powszechna w budownictwie, wzdłuż dróg i autostrad oraz przy prętach stalowych. drogach i mostach do prętów stalowych. Siatki są stosowane głównie do ochrony różnego rodzaju obiektów. Siatka stalowa nierdzewna przepuszcza dużo światła i powietrza, dlatego jest również stosowana w obszarze wentylacji. Bardzo często służą, jako ogrodzenia dla zwierząt. Stanowią płoty dla kóz, owiec, czy dzików. Ich unikalna konstrukcja odporna na uszkodzenia mechaniczne i mają wysoką odporność na korozję. Siatki stalowe z powlekanym plastikiem są stosowanie w lasach. nasadzeniach w lesie i glebie. Są różne rodzaje siatek. Stalowe są zwykle kwadratowe, ale są też siatki prostokątne. Złączenia mają wykonywane różnymi sposobami, mogą być tkane i spawane. I tutaj również wszystko zależy od przeznaczenia siatki, a więc można stwierdzić, że każdy rodzaj siatki ma zupełni inne zastosowanie.

Podsumowując, siatka stalowa służy do ogrodzenia wzdłuż ruchliwych odcinków dróg. Wykonane są ze stali nierdzewnej, co chroni konstrukcję przed rdzą, a tym samym wydłuża żywotność siatki. Ten rodzaj siatki jest również stosowany w rolnictwie i gospodarstwach domowych jako tańsza opcja ogrodzenia.