Całkiem niedawno wprowadziliśmy się z żoną i synem do naszego nowego domu. Wszystko było w nim już gotowe, więc mogliśmy w końcu przenieść się do swojego własnego wymarzonego domu. Gdy spędziliśmy w nim pierwszy dzień to zorientowaliśmy się, że brakuje jednej bardzo ważnej rzeczy. W żaden sposób nie zasłoniliśmy okien. Wpadające do środka słońce bardzo szybko nagrzewało wszystkie pokoje.

Producenta nowoczesnych żaluzji znalazłem w internecie

nowoczesne żaluzje plisowane na wymiar warszawaPierwszy dzień w nowym domu wystarczył, żeby zrozumieć o jak ważnym elemencie wyposażenia wnętrz zapomnieliśmy. Oo razu usiadłem do komputera i znalazłem producenta żaluzji plisowanych, bo właśnie takie postanowiliśmy z żoną zamówić. To musiały być oczywiście nowoczesne żaluzje plisowane na wymiar Warszawa okazała się miastem, w którym można było znaleźć najciekawsze rozwiązania. Dzisiaj każdy producent żaluzji oferuje sprzedaż swoich produktów przez internet, więc szybko zamówiłem cały komplet do wszystkich domowych okiennic. Wcześniej odpowiednio się przygotowałem i dokładnie pomierzyłem wszystkie okna, bo ich wymiary wpisuje się przy składaniu zamówienia. Wybrałem też opcję montażu, ponieważ każdy producent żaluzji plisowanych współpracuje z ekipami montażowymi na terenie całego kraju. Nie musiałem się więc martwić, że będę musiał je montować samodzielnie. Na realizację zamówienia musimy poczekać około trzech tygodni, ale na takie zasłonięcie okien warto poczekać.

Zdecydowaliśmy się z żoną zamówić żaluzje plisowane, ponieważ jest to rozwiązanie bardzo funkcjonalne. Bardzo ważne jest to, że można je przesuwać po całej długości okna i dostosować je do nasilenia światła słonecznego. Zdecydowaliśmy się na żaluzje wykonane z materiału a kolor jaki wybraliśmy to ciemny brąz. Im ciemniejsze żaluzje tym mniej ciepła wpadającego przez okna.