Na co dzień pracuje w Niemczech, a dokładniej w niedalekich okolicach Berlina. Firma, dla której pracuje stacjonuje w Wielkiej Brytanii i ogólnie ma bardzo brytyjską politykę. W związku z powyższym otrzymuję wynagrodzenia aż w dwóch innych walutach, co jest pewnie dla każdego bardzo ciekawym zjawiskiem. Firma ma profil motoryzacyjny. Generalnie bardzo sobie chwalę moją pracę.

Poszukiwałam dobrego kantora do wymiany walut

dobry kantor - WarszawaOtrzymuję wynagrodzenie w funtach brytyjskich z racji tego, iż firma jak wspomniałam pochodzi z Wielkie Brytanii, oraz w różnym stopniu w euro, z tego względu, iż pracuję i mieszkam na terenie Niemiec. Ten sposób wypłacania wynagrodzenia ma swoje wady i zalety. Z jednej strony kurs funta brytyjskiego często jest bardzo wysoki, z drugiej natomiast często trzeba korzystać z usług kantora wymiany walut w celu uzyskania potrzebnych pieniędzy. Bardzo często jeżdżę do Polski, do mojego rodzinnego miasta, którym jest stolica naszego kraju, czyli Warszawa. Musiałam ostatnio rozglądać się tutaj za pewnymi sprawami. Zostałam na dłużej i musiałam na nowo poznać miasto, jedną z najważniejszych spraw był wtedy kantor do wymiany walut. W celu znalezienia najlepszego, oraz takiego, który byłby w miarę blisko zlokalizowany wpisałam w najbardziej popularną na całym świecie i doskonale mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę –  dobry kantor – Warszawa. Pojawiło się kilka miejsce polecanych przez internautów. Szczególnie jeden z nich miał bardzo dobre przeliczniki.

Odwiedziłam ten kantor, był on zlokalizowany niedaleko mojego rodzinnego domy, do którego wracałam będąc w Polsce. Było to bardzo wygodne. Rzeczywiście przelicznik był bardzo dobry, postanowiłam, iż będę tu często wymieniać moje zarobione pieniądze.

Kategorie: Usługi