Wybór roweru dla dziewczynki, jest nieco prostszy. Czemu? Mamy do wyboru znacznie mniej modeli, w związku z czym, nasze poszukiwania możemy mocno zawęzić. Warto zastanowić się nad wyborem polskiego producenta rowerów dziecięcych.

Dziewczęcy rower Lea Replica 

lea replica krossDziewczynki nie stawiają raczej na parametry, czy szybkość swoich rowerów. Bardziej interesuje je to, jak wyglądają, czy da się do nich przyczepić koszyk, dzwonek lub ozdoby na kierownicę. No tak, kobiety rodzą się ze zmysłem estetycznym, ale często brakuje im zmysłu technicznego, dlatego od tych kwestii, powinien być dobrze zorientowany na rynku rowerowym, tata. Lea Replica Kross to nic innego, jak dziecięca wersja damskiego roweru Lea. Z dokładnie odwzorowanym designem oraz osprzętem. Jest to rower górski, wyposażony w solidną, ale lekką ramę aluminiową. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej ramie, dziewczynki mają ułatwione zsiadanie i wsiadanie z jednośladu. Nie można również pominąć amortyzatora, który pochodzi od najlepszego, japońskiego producenta. W Lea Replica zastosowano szczękowe hamulce typu V- Brake, które doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach miejskich, jak i terenowych. Warto postawić na ten model roweru Kross, szczególnie, że kiedy czyta się internetowe komentarze o tym rowerze, to ciężko jest znaleźć, choćby jedną opinię, która dyskredytowałaby Replicę. Oczywiście nie można sugerować się wyłącznie zdaniem internautów i warto na własną rękę dokonać zestawienia. Możemy też wybrać się do sklepu rowerowego i tam sprawdzić sprzęt.

Rowery Lea Replica są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Najpopularniejszym z nich jest biel pomieszana z różem. Zaraz po nim plasuje się głęboki, turkusowy kolor. Cena Lea Kross to około dziewięciuset złotych lub mniej.