Wraz z mężem postanowiliśmy odnowić nasz salon. Aktualnie było to miejsce w którym przechowywaliśmy meble i przedmioty na które nie mieliśmy pomysłu. Nasz salon był graciarnią. Niestety najczęściej dokuczało to nam przy różnych imprezach rodzinnych.

Nowoczesny musztardowy fotel do salonu

fotel w kolorze musztardowymNasz salon miał potencjał i był całkiem spory. Niestety przez swój nietypowy układ wymagał specjalnego projektu. Przestrzeń w której mieliśmy odpoczywać i spotykać się z naszymi krewnymi była aktualnie tak bardzo problematyczna, że przed każdym rodzinnym spotkaniem próbowaliśmy zmieniać ustawienie stołu i krzeseł. Niestety na próżno. Mąż bardzo chciał aby salon stał się miejscem relaksu służącą do wypoczynku i spotykania się z rodziną i znajomymi. Marzył też o tym aby w salonie mieć swój własny kącik z fotelem. Gdy zdecydowaliśmy się na remont nie mogliśmy doczekać się nowych mebli oraz powiększenia przestrzeni. Gdy odmalowaliśmy pomieszczenie i położyliśmy nowe podłogi ruszyliśmy do sklepu meblowego. Mąż miał już pomysł jak chce urządzić salon. W sklepie znaleźliśmy wygodny fotel w kolorze musztardowym który przypadł nam obojgu do gustu. Doskonale wpasowywał się w charakter nowego salonu. Poza tym był nie tylko funkcjonalnym meblem ale również ciekawą ozdobą, która przykuwała wzrok. Zdecydowaliśmy się na zakup fotela i niecierpliwie czekaliśmy na to jak wrócimy do domu i go rozpakujemy i ustawimy w odpowiednim miejscu. Fotel był naprawdę zachwycający i bardzo wygodny. Oczami wyobraźni widziałam jak w zimny dzień siedzę otulona kocem i piję gorącą herbatę siedząc na pięknym fotelu.

Fotel okazał się jednym z wielu ciekawych elementów w naszym nowym salonie. Cieszył się ogromną popularnością i wielu członków rodziny i znajomych czekali na to aby choć przez chwilę móc się na nim zrelaksować. Myślimy o tym czy nie dokupić czasem drugiego takiego fotela.