Programy komputerowe odgrywają w naszym życiu znaczącą rolę, ponieważ korzystamy z nich nie tylko w domu, ale także w pracy. Dzięki nim możemy tworzyć grafiki, pisać teksty, prowadzić sprzedaż na kasie czy w ogóle prowadzić firmę.

W jakim lokalu sprawdzi się program Soga?

oprogramowanie sogaGastronomia jest specyficzną branżą, która wymaga indywidualnego podejścia. Najlepsze jest kompleksowe wsparcie na poziomie sprzedaży, zamówień i magazynu. Łączenie tych trzech obszarów daje najlepsze efekty. Jeżeli szukamy niedrogiego i profesjonalnego rozwiązania, to najlepsze będzie oprogramowanie Soga, które może współpracować z wieloma urządzeniami fiskalnymi takimi jak kasy, drukarki czy wagi. Podstawową funkcją jaką pełni program Soga, to obsługa rachunków, zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur. Jeżeli chcemy zapewnić sobie możliwość kompleksowego zarządzania najważniejszymi działami w gastronomii, to warto rozważyć dokupienie modułu magazynu, który świetnie uzupełnia funkcjonowanie systemu. Umożliwia on szczegółowe rozliczanie stanów oraz wartości magazynu, budowania receptur czy ewidencjonowania dokumentów zakupowych. Program Soga świetnie się sprawdza w prowadzeniu sprzedaży na jednym, ale też wielu stanowiskach jednocześnie, dlatego też sprawdzi się w małe, ale także dużej restauracji, barze czy kawiarni. Można w nim dowolnie łączyć, dzielić czy grupować rachunki poszczególnych kelnerów, a przy okazji generować wiele rodzajów raportów fiskalnych i niefiskalnych.

Choć program marki Soga jest dedykowany dla ekranów dotykowych, to nie ma problemu z jego konfiguracją, aby mógł być obsługiwany na klasycznej klawiaturze. Możemy go kupić w przystępnej cenie, gdyż już za niecałe tysiąc sześćset złotych za wersję podstawową, czyli bez magazynu.

Kategorie: Biznes