Aby zmotywować się do ćwiczeń bardzo często poleca się śledzenie swoich rezultatów. Niekiedy możemy odnotowywać je w zeszycie bądź na tablicy. Niestety, wielu z nas bardzo szybko zniechęca się tą formą, gdyż musimy to regularnie spisywać. Dlatego zegarek od Xiaomi w połączeniu z aplikacją będzie świetnym rozwiązaniem.

Użytkowa opaska monitorująca od Xiaomi

opaski xiaomi band 5Jeżeli chcemy kontrolować swoje osiągnięcia sportowe, jednak nie mamy czasu ani chęci na tworzenie notatek w zeszytach i na tablicach to powinniśmy zainteresować się tematem opaski Xiaomi band 5. Od paru lat opaski monitorujące osiągnięcia sportowe wraz ze zużyciem kalorii są bardzo popularne. Wszystko to w związku z łatwą ich obsługą. Wystarczy mieć opaskę na ręce, a na naszym telefonie zainstalowaną aplikację MI Fit, która łączy się z urządzeniem. Zapisują się tam nasze wyniki, które możemy potem podglądać. Poza tym urządzenie to ma o wiele więcej ciekawych funkcji. Jedną z nich jest mierzenie naszego ciśnienia, a tym samym poziomu stresu. Możemy na nim również sprawdzać nadchodzące wydarzenia. Otrzymamy na nim również powiadomienia z popularnych aplikacji, zmierzymy ilość kroków jakie przeszliśmy w ciągu dnia bądź sprawdzimy prognozę pogody. Dla wielu z nas istotny będzie też fakt, iż jest to wodoodporne urządzenie, toteż nada się idealnie na basen czy plażę. Warto zainwestować w ten bardzo praktyczny gadżet, jeśli chcemy śledzić swoje wyniki.

Jednym z bardziej interesujących urządzeń obecnego czasu jest opaska od Xiaomi, która monitoruje spadek kalorii, stres oraz nasze ciśnienie. Dodatkowo ma wiele innych ciekawych funkcji, dzięki którym nie musimy wyciągać co chwile telefonu, aby sprawdzić nowe powiadomienia na naszych ulubionych portalach społecznościowych i nie tylko.

Kategorie: Usługi