Od zawsze wiedziałam, co chce w życiu robić. Miałam jasno sprecyzowany cel i cały czas do niego dążyłam. Wybrałam specjalny kierunek pod to, studia w mieście, które da mi mnóstwo możliwości i okazji, aby spełnić ten cel. Nawet przez moment nie pomyślałam o czymś innym. Wiedziałam, że będę zajmować się tym, albo nie będę robić nic. Nie miałam planu B. Co to właściwie jest?

Najlepsza agencja PR w Warszawie 

Agencja Public Relations WarszawaPR od zawsze był moim marzeniem. Wybrałam studia w Warszawie, bo wiedziałam, że to tam mieszczą się najlepsze agencje. Na studia dostałam się bez najmniejszych problemów. Opłacało się zarywać noce w liceum, aby uczyć się do matury. Teraz, kiedy mam już dyplom ukończenia tych studiów, czas na znalezienie pracy. Wpisałam w wyszukiwarkę ” Agencja Public Relations Warszawa ”. Od razu pojawiło mi się mnóstwo propozycji, jednak ja chciałam trafić do tych najlepszych. Nie wahałam się ani chwili i porozsyłałam CV do kilku z nich. Nie cierpliwie czekałam na telefon chociaż od jednej z nich. W końcu studia skończyłam z wyróżnieniem, więc liczyłam, że zostanie to docenione. Nie pomyliłam się. Dwa dni później dostałam telefon od jednej z nich z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Ale byłam szczęśliwa! Poszłam na nią z bardzo pozytywnym nastawieniem i dużą pewnością siebie. Czułam, że zrobiłam dobre wrażenie. Po około tygodniu dostałam od nich telefon z informacją, ze dostałam tą pracę!

Wtedy myślałam, że oszaleje ze szczęścia. Taka agencja da mi tyle możliwości. Zajmują się naprawdę działaniami na wielką skalę. Cieszyłam się, że będę miała swój udział w kreowaniu wizerunku znanym osób, czy firm. W końcu całe życie chciałam to robić, a teraz wreszcie będę mogła. Z miejsca zostałam przydzielona do osób, które kreują obecnie wizerunek jednego z kluczowych aktorów. Ależ się cieszyłam!

Kategorie: Reklama