Jakiś czas temu wraz z moją dziewczyną postanowiliśmy otworzyć salon masażu i relaksu, takie małe SPA. Oczywiście jedno to dobra kadra, odpowiedzialna za masaże drugie to odpowiednie wyposażenie naszego salonu. Komputerowy analizator skóry to ważna rzecz.

Komputerowy analizator skóry jest drogi

analizator skóryZ tym pierwszym nie było problemu. Zgłosiliśmy się do technikum masażu i tam znaleźliśmy ludzi, którzy kończą właśnie technikum i nadają się do tej pracy. Oczywiście musieliśmy zaproponować im odpowiednie warunki – pensje i oczywiście odpowiednie miejsce do pracy w jak najwyższym standardzie. Wyposażyliśmy się oczywiście w wygodne łóżka do masażu przez naszych masażystów, różne urządzenia masujące takie jak choćby łóżka nefrytowe lub fotele z masażem najwyższej klasy. Oczywiście było miejsce na kuracje skóry twarzy, kąpiele błotne itp. Zaopatrzyliśmy się też w urządzenia analizujące skład ciała (ilość tłuszczu, mięśni czy kości) Dodatkowo komputerowy analizator skóry, dzięki któremu mogliśmy wykonywać komputerowe badanie skóry, jako pierwsi w mieście. Był to pierwszy taki salon z takimi „luksusami” o przystępnych cenach, ponieważ konkurencja uważała, że musi wydoić z klienta ile się da. My wychodziliśmy z założenia, że jeśli mniej wyda teraz to przyjdzie szybciej na kolejną usługę, co razem da już lepszy zysk. Co się okazało, oprócz oczywiście masażu i pielęgnacji skóry twarzy największe popyt był na usługi badani składu ciała oraz na elektrostymulator, który pozwalał na szybszą regenerację mięśni. Wielu sportowców przychodziło właśnie po to. Masaż i atak mięśni za pomocą elektrostymulatora podobno dawał ogromne rezultaty pod względem regeneracji. Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na coś takiego. Ale jak już ktoś może, to korzysta. Tym bardziej jest to dla mnie plus, że nasz salon leży całkiem niedaleko siłowni, z którą zamierzamy zawrzeć umowę o partnerstwo, bo wiem, że wiele osób z tej siłowni przychodzi do nas, a my i tak odsyłamy ludzi po przebadaniu do nich na siłownie. Więc łącząc siły oficjalnie możemy jeszcze więcej zdziałać.

Ponad to można u nas ułożyć dietę razem z dietetykiem – a jak wiadomo dieta to ok 70% sukcesu twojej metamorfozy. Jak widać sam interes jest naprawdę przyjemny, jeśli tylko podejdzie się do tematu z głową tak jak i do niemal wszystkiego. Komputerowy analizator skóry jest przydatny.

Kategorie: Zdrowie