Moja koleżanka miała niedawno imieniny. W sumie to nigdy nie zapraszałyśmy się do siebie na tego typu uroczystości. Wiem, że ona zawsze zaprasza tylko rodzinę a nie znajomych. Jednak tym razem dostałam od niej zaproszenie.

Zakup dobrych kosmetyków do twarzy

kosmetyki lillamaiUcieszyłam się bo w pewien sposób poczułam się wyróżniona. Od razu jednak zaczęłam się zastanawiać nad tym co bym mogła jej kupić. Ona jest osobą, której na dobrą sprawę ciężko jest kupić coś. Ma różne alergie i problemy skórne także kosmetyki z drogerii czy perfumy odpadają. Zaczęłam jednak przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu czegoś specjalnego dla niej. I wtedy zobaczyłam, że są kosmetyki lillamai, które są naturalne i nie zawierają tych rzeczy, których ona nie może używać. Były tam zresztą różne zestawy. Można było kupić kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry twarzy, czy ciała. Zdecydowałam się wziąć zestaw do twarzy. Ona z tego co pamiętam zawsze skarżyła się na to, że nie może dla siebie znaleźć dobrego kremu a w naszym wieku stosowanie takich preparatów jest jak najbardziej wskazane. Wybrałam dla niej serum do twarzy oraz kremy na dzień i na noc. Miałam nadzieję, że będą one dla niej dobre. Cena za te kosmetyki nie była wysoka także mogłam sobie pozwolić na taki zakup. Już kilka dni po złożeniu zamówienia otrzymałam te produkty. Byłam bardzo zadowolona bo prezentowały się bardzo dobrze. Zapakowałam je więc wszystkie razem i udałam się do koleżanki. Ona gdy otworzyła prezent bardzo się ucieszyła.

Powiedziała mi, że o tej firmie słyszała wiele dobrego i sama chciała już jakiś czas temu kupić dla siebie te kosmetyki żeby sprawdzić czy są dobre. Po kilka dniach od mojej wizyty zadzwoniła do mnie i powiedziała, że wszystko co dostała ode mnie bardzo jej pasuje.

Kategorie: Zdrowie