Ładowarka do roweru elektrycznego Bosch

Rowery elektryczne to profesjonalne pojazdy. Wjedziemy takim praktycznie wszędzie, nie ma żadnych problemów ze stromymi podjazdami i wąskimi, szybkimi zjazdami. Rower elektryczny jest dedykowany łowcom adrenaliny i tym wszystkim, którzy cenią sobie przejażdżki, ale nie lubią się męczyć pedałowaniem.

Ładowarki do rowerów Boscha

ładowarka do roweru boschSercem każdego roweru elektrycznego jest oczywiście jego silnik. Ten, w najlepszych modelach z reguły pochodzi od firmy Bosch, która jest jednym z najlepszych ich producentów na rynku. Jednak silnik nie będzie nam potrzebny, jeśli nie wyposażymy naszego jednośladu w naładowaną baterię. Pełny cykl jej ładowania to niecałe cztery godziny. Wystarcza to na około sto kilometrów wspomaganej silnikiem jazdy. Bateria nie działa jednak bez ładowarki, a ta jest bardzo istotnym elementem posiadania roweru elektrycznego. Jeżeli spędzamy na rowerze dużo czasu lub jedziemy na dalszą wyprawę – lepiej zabrać ją ze sobą. Ładowarka do roweru Bosch jest stosunkowa mała i zmieści się w każdym, nawet małym plecaku. Jej konstrukcja przypomina baterię do ładowania komputerów przenośnych. Jeżeli chcemy ją nabyć szybko, to najlepszym miejscem do zakupu jest sklep internetowy. Tam, wyślą nam ją w dwadzieścia cztery godziny, a w przypadku, gdy się jednak rozmyślimy i zrezygnujemy, możemy ją odesłać w ciągu czternastu dni. Ładowarki do rowerów Bosch nie należą do tanich i jest to koszt od pięciuset, do ośmiuset złotych. Jednak biorąc pod uwagę koszt roweru elektrycznego, koszt ładowarki wydaje się kieszonkowym.

Ładowarki do rowerów elektrycznych, mogą być standardowe – podłączane do kontaktu lub mogą posiadać złącze USB, dzięki któremu podładujemy naszą baterię z dowolnego urządzenia. Baterie Bosch są bardzo wytrzymałe, a ich eksploatacja wydaje się spowolniona w stosunku do konkurencji.