Restaurację otworzyłem pod koniec września. Dość szybko udało się wszystko załatwić, ponieważ początkowo sądziłem, że otwarta zostanie dopiero w połowie października. Klienci dość szybko mi zaufali, gdyż oferowałem smaczne dania i używałem tylko świeżych produktów.

Restauracja z profesjonalną klimatyzacją

klimatyzacja kielceDopiero latem zdałem sobie sprawę, że brakuje w lokalu klimatyzacji. Kiedy na zewnątrz panował upał, to klienci chcieli zjeść posiłek w komfortowych warunkach. Cała restauracja była oszklona, przez co bardzo szybko się nagrzewała. Wiatraki nie wystarczały i potrzebna mi koniecznie była profesjonalna klimatyzacja Kielce znałem na wylot i wiedziałem do kogo w tej kwestii się zgłosić. Zadzwoniłem do człowieka, który na klimatyzacji znał się doskonale i wiedziałem, że wybierze dla mnie odpowiednie rozwiązanie. Od razu do mnie przyjechał, żeby obejrzeć restaurację. Dzięki temu wiedział ile klimatyzatorów zamontować i jakie dokładnie wybrać. Oszacował mi od razu koszt całej inwestycji a ja od razu zleciłem mu montaż klimatyzacji w restauracji. Człowiek ten doskonale zdawał sobie sprawę z tego, jak ważne to dla mnie było i dlatego postanowił moje zlecenie wykonać w pierwszej kolejności. Byłem mu bardzo wdzięczny za tak ogromne zrozumienie. Klimatyzacja w lokalu została zamontowana w poniedziałek. Specjalista pojawił się o szóstej rano. Chciał wszystko wykonać jeszcze przed otwarciem lokalu. Miał on sporo czasu i wiedziałem, że zdąży ze wszystkim bez problemu.

Mogłem cieszyć się niezawodną i solidną klimatyzacją. W restauracji, mimo panującego na zewnątrz upału, była bardzo przyjemna temperatura. Klienci zostawali dłużej i nawet częściej przychodzili, żeby coś zjeść. Byłem zadowolony, że tak sprawnie udało się wszystko załatwić.

 

Kategorie: Budownictwo