Kilka miesięcy temu kupiłam swoje pierwsze w życiu mieszkanie na własność. Nie jest ono za duże, bo ma to być inwestycja na przyszłość, ale dla dwóch osób wystarczy. Ja cieszę się z tego mieszkania jak dziecko. Z racji tego, że zostało mi ono oddane w stanie surowym, muszę zająć się jego urządzeniem. Mieszkanie jest dość wysokie, więc mogłam sobie pozwolić na zaszalenie z sufitem.

Sufit z oświetlenie w różnych kolorach

sufit podświetlanyZakup mieszkania jest zawsze dużym przeżyciem, a w szczególności wtedy, kiedy jest to pierwsze mieszkanie, które można w pełni urządzić po swojemu. Ja swoje pierwsze mieszkanie kupiłam kilka miesięcy temu i właśnie planuje wygląd poszczególnych wnętrz. Na szczególną uwagę zasługuje w moim mniemaniu salon, połączony z jadalnią i aneksem kuchennym, w którym toczyć się będzie większość naszego życia. Salon jest bardzo wysoki, dlatego zdecydowałam się na obniżenie w nim sufitu. Zastosowałam podwieszany sufit podświetlany, który wprowadza niepowtarzalny klimat w salonie. Zastosowane do podświetlenia lampy ledowe mają różne kolory, które można zmieniać za pomocą specjalnego pilota. Na każdą okazję mogę mieć więc nieco inny sufit. Podświetlenie sufitu daje delikatne światło, które nie wystarcza do oświetlenia całej przestrzeni. Jest to jednak wspaniały element dekoracyjny, dzięki któremu dana przestrzeń zyskuje charakter. Podwieszany sufit z mocniejszym oświetleniem zastosowałam również w łazience, która jest zaskakująco duża.

Urządzając wnętrze mojego nowego mieszkania mogłam stworzyć oryginalny sufit, dzięki temu, że mieszkanie jest bardzo wysokie. Zdecydowałam się w salonie na sufit podwieszany, z dodatkowym oświetleniem. Dzięki temu wnętrze wygląda bardzo oryginalnie i za pomocą ledowego oświetlenia mogę w nim tworzyć niepowtarzalny klimat.