Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, ze należy pić minimum dwa litry wody dziennie, aby zaspokoić gospodarkę elektrolitową naszego organizmu. Jednak nie wiele osób wie ile rzeczywiście procent z tej wody jest przyswajalna, gdyż to jest najważniejsza informacja, a nie ilość wody jaką spożywany, trzeba kłaść zawsze nacisk na jakość spożywanej przez nas wody.

Zdrowa woda alkaliczna

wytwarzanie wody alkalicznej pH 7,5Najlepiej przyswajalną i odpowiednią woda dla naszego organizmu jest beż wątpienia woda alkaliczna. Niestety jest ona nie mal nie dostępna w butelkach by móc sobie ją swobodnie kupić w sklepie, lecz są stworzone do tego odpowiednie jonizatory, tak że każdy może zacząć od wytwarzanie wody alkalicznej pH 7,5, na własny użytek przez specjalne jonizatory. Dzięki dużemu rozwojowi technologii wnika głęboko w nasze mięśnie możemy sami sobie wytworzyć w domowych warunkach wodę o odpowiednim pH. Jest to niesamowita rewolucja jeśli chodzi o dostarczanie do organizmu w pełni przyswajalnej i zdrowej wody, która wnika głęboko w nasze mięśnie wypłukuje  z nich starą metaboliczną wodę zastępując ją nową w pełni przyswajalna. Wiele osób czuje różnice w swoim zdrowiu już po kilku dniach od momentu zaczęcia spożywania takiej wody, więc bardzo szybko reklama się rozprzestrzenia i coraz więcej osób kupuje sobie takie urządzenia. Przygotowanie takiej wody to dosłownie kilkadziesiąt sekund więc nie zabiera nam to zbytniej ilości czasu.

Jest to bardzo dobry znak dla wielu osób, które chcą mieć lepsze zdrowie, gdyż pijąc taką wodę efekty mamy zawsze widoczne, lepiej się czujemy, przyswajamy więcej minerałów z jedzenia i do tego nasz układ pokarmowy nie wydaje tyle energii na sam proces trawienia, przez co mamy więcej energii na różnego rodzaju aktywność fizyczną.

 

Kategorie: Zdrowie