Każdy z nas potrafi jeździć rowerem. Ja tak bardzo to lubię robić, że założyłam swoją firmę. Jest ona bardzo mała. Zajmuję się organizowaniem wycieczek rowerowych. Mieszkam na Mazurach, więc mam do tego warunki by organizować tego typu wycieczki. Co więcej mam na to sporo chętnych.

Dobre rowery do wycieczki

wycieczki rowerowe mazuryMam swoją wypożyczalnie rowerów. Jeśli ktoś sam chce sobie pojeździć na rowerze bez przewodnika to nie ma problemu. Mogę mu udostępnić rower na kilka godzin, w zależności na ile potrzebuje. Wynajmie u mnie dobre rowery, które są przystosowane do jazdy po trudnym terenie. Ale coraz częściej przychodzą do mnie ludzie i pytają o zorganizowanie jakieś wycieczki rowerowej. Tak narodził się pomysł by przekształcić swój biznes z wypożyczalni do organizowania wycieczek. Obecnie mam sporo klientów na wycieczki rowerowe mazury to tak urokliwe miejsce, że warto się wybrać na taką wycieczkę. Jeśli ktoś był tutaj kilka razy ,to sam sobie organizuje wycieczki, jedynie wypożycza u mnie rower. Ale jest sporo turystów, którzy nie byli jeszcze na  Mazurach i bardzo by chcieli poznać to miejsce z każdej strony. Dlatego warto wybrać się na wycieczkę rowerową po tych pięknych terenach. Obecnie przygotowuję się do organizacji wycieczki dla osób innej narodowości niż nasza. To dobrze, że zagraniczni turyści do nas przyjeżdżają by podziwiać widoki naszych krajobrazów. A ja zarobię na tym. Wycieczka ta będzie liczyła około trzydziestu osób. Jeszcze nie dostałam potwierdzenia na sto procent, że tylu będzie uczestników. Ale raczej to się nie zmieni.

Warto jeździć na rowerze o każdej porze roku. Ja jeżdżę sobie na rowerze po Mazurach. Tam właśnie mieszkam i prowadzę swój biznes. Polega on przede wszystkim na organizowaniu wycieczek po Mazurach. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu jest chętnych by sobie tak pojeździć na rowerze. Naprawdę jest ich sporo.