Zbliżała się moja rocznica ślubu. Ustaliliśmy z mężem, że zrobimy z tej okazji imprezę. Po przeanalizowaniu listy gości doszliśmy do wniosku, że nie ma co robić tak dużej imprezy w domu. Postanowiliśmy, że najlepiej będzie jak wynajmiemy restaurację na ten dzień i to w niej urządzimy imprezę. Pozostało nam tylko znalezienie odpowiedniego lokalu.

Urządziliśmy imprezę w dobrej restauracji

restauracja na imprezę ŁódzkiePoszukiwania rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: restauracja na imprezę Łódzkie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć kilka polecanych i renomowanych restauracji w tej okolicy. Wybraliśmy tę, która naszym zdaniem miała najlepszą ofertę. Przede wszystkim jednak zadzwoniliśmy pod podany numer telefonu i zapytaliśmy się o wolny termin w wybranym przez nas dniu. Akurat mieli w tym czasie wolną salę restauracyjną, dlatego zdecydowaliśmy się ją od razu zarezerwować. Cena od osoby w tej restauracji była dość niska, wręcz przystępna biorąc pod uwagę, co było w niej zawarte. W cenie były trzy ciepłe posiłki oraz zimne przekąski na stole. Zagwarantowane były także napoje, w tym te alkoholowe. Musieliśmy wstawić na stoły tylko tort i ciasta. Bardzo nam się podobało także to, że restauracja posiadała osobną, przestronną i klimatyzowaną salę taneczną z dostępem do sprzętu grającego lub miejscem na orkiestrę. 

Jak się już wkrótce okazało wybór tej sali był świetnym pomysłem. Jedzenie serwowane prosto z kuchni było świeże i smaczne. Byliśmy zadowoleni także z szybkiej i sprawnej obsługi kelnerskiej. Całość imprezy była bardzo dobrze zorganizowana. Sala była do naszej dyspozycji już od rana tego dnia, dlatego mogliśmy wszystko na spokojnie urządzić i posprawdzać. Mogliśmy się bawić nawet całą noc, ponieważ restauracja była nam udostępniona do 6 rano.

Kategorie: Usługi