W przyszłym roku córka idzie do Pierwszej Komunii Świętej. Salę zarezerwowaliśmy jak córka była w pierwszej klasie podstawówki, więc ponad dwa lata temu. Miało być wszystko dopięte na ostatni guzik. Ale ostatnio dostałam telefon, że z przyczyn osobistych sala zostaje zamknięta. Byłam wściekła. Rozumiem, że są różne wypadki losowe, ale nie mogłam zrozumieć, dlaczego akurat ja, a dokładniej moja córka, ma takiego pecha.

Wypożyczenie krzeseł na imprezy okolicznościowe

Wypożyczalnia krzesełJako że w naszym mieście to normalne, że sale trzeba rezerwować kilka lat wcześniej, to szansa na znalezienie teraz miejsca na organizację Komunii była znikoma. Wykonałam kilkanaście telefonów, do wszystkich restauracji i sal w okolicy i nigdzie nie ma wolnego miejsca. Jedyną opcją jaka mi pozostała, to wypożyczenie namiotu i organizacja imprezy na powietrzu na działce teściów. Mają ogromny ogród, więc jest to jakieś rozwiązanie, ale musiałam zacząć myśleć o wszystkim od razu. O ile namiot szybko udało mi się wynająć, to szukałam, czy w moim mieście funkcjonuje coś takiego jak wypożyczalnia krzeseł. Niestety, ale chociażbym z całej rodziny krzesła pozbierała, to i tak będzie za mało. Teściowa udała się do znajomych, którzy kiedyś organizowali dla córki wesele właśnie pod chmurką i pamięta, że oni meble wynajmowali. Dzięki nim teściowa dała mi namiar. Okazało się, że bez problemu są w stanie na ten termin wynająć mi odpowiednią liczbę krzeseł.

Byłam bardzo szczęśliwa, bo była to jedna z lepszych wiadomości jakie ostatnio usłyszałam. Od razu sobie u nich zarezerwowałam, nawet była możliwość wyboru modeli krzeseł, czego bym się nie spodziewała. Przede mną jeszcze dużo rzeczy do przemyślenia w związku z organizacją, ale dzięki tej wypożyczalni jestem dobrej myśli.

Kategorie: Usługi