Kilka lat temu kupiliśmy dom w stolicy. Była to dla nas ogromna inwestycja, ale mieszkanie w bloku nam nie służyło i jednocześnie nie wyobrażaliśmy sobie mieszkać gdzieś poza miastem. Sprzedaliśmy nasze dwie nieruchomości, które posiadaliśmy i udało się znaleźć idealne miejsce do zamieszkania, dom duży, przestronny i mimo wieku utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Firma zajmująca się osuszaniem budynków w Warszawie

osuszanie budynków warszawaJedyne, na co nie zwróciliśmy uwagi, podczas zakupu domku, to stan piwnicy. Pewnie cieszyliśmy się, że jest miejsce, gdzie będziemy mieli, gdzie trzymać swoje niepotrzebne rzeczy. Zawsze chciałem mieć warsztat, a małżonka spiżarnię oraz pralnię. Jednak ani ja, ani żona, nie zwróciliśmy uwagi na ściany, na których widoczny jest grzyb. Po wyprowadzce, zaczęliśmy remontować zainfekowane ściany, niestety problem był chyba głębszy, bo ewidentnie w ścianach była wilgoć. Nie wiem czy to na skutek złej wentylacji pomieszczenia, bo sprawdziliśmy, że do żadnej awarii ze strony instalacji wodnej czy kanalizacyjnej to nie doszło. Aby sprawdzić, czy wilgoć nadal wróci, potrzebna była nam firma, dla której osuszanie budynków Warszawa to musiał być teren, na którym działają, to nie problem. Dzięki fachowcom, których udało się zatrudnić w szybki sposób pozbyliśmy się przykrego zapachu, który wynikał z ciągłej wilgoci, a co najważniejsze pleśń i grzyb na ściany już nie wrócił.

Z początku byliśmy na siebie z żoną źli, że tyle pieniędzy wydaliśmy na ten dom, a kupiliśmy go z taką wilgocią, ale całe szczęście są takie firmy, które za niewielkie pieniądze i w szybki sposób, są w stanie taki problem rozwiązać. Teraz z biegiem czasu cieszymy się, że z domu nie zrezygnowaliśmy, bo ogółem jest piękny i żyje nam się w nim naprawdę dobrze.

Kategorie: Usługi