Fotografa potrzebowałem na kolejny rok. Szykował się nasz ślub i oboje chodziliśmy jak na szpilkach. Tak naprawdę nikt z nas nie wiedział, jak to wygląda jeśli chodzi o kwestie organizacyjne. Wszyscy chodziliśmy jak we mgle łącznie ze świadkami, którzy na pewno nam nie pomogą w wyborze fotografa, gdyż wiedzieli dokładnie tyle, co my.

Wybór taniego i dobrego fotografa

fotograf ślub w bydgoszczyJednak na nasz ślub zamierzaliśmy skorzystać z kogoś naprawdę atrakcyjnego. Nie wiedziałem jeszcze, ile taka usługa kosztuje, ale wiedziałem jedno – nie będę oszczędzał na tym, aby później się irytować, że jakieś zdjęcie nie wyszło, albo że wszystkie zdjęcia nie są takie, jakbym chciał, żeby były. DLatego myślę, że dam sobie radę bardzo dobrze w wyborze odpowiedniego fotografa. Fotograf na śluby znalazł się praktycznie na drugi dzień, jak zacząłem poszukiwania. Fotograf ślub w Bydgoszczy zawsze musi być dobrze zorganizowany. Oczywiście nie zamierzałem jeszcze podpisywać umowy. Pierwsze, co zamierzałem zrobić to spotkać się z paroma fotografami i porozmawiać. Wiedziałem, że moja narzeczona tego ode mnie chce – w końcu to ona najbardziej nalegała na odpowiedniego fotografa i dlatego właśnie zmierzałem do tego się nieco bardziej przyłożyć. Jeśli chodzi o wykorzystywanie fotografów na ślub, to tutaj nie da się ukryć, że praca powinna być bezobsługowa. Ja sam nie chciałem stać nad fotografem i mówić, co ma robić. Z tego względu, że będę miał wtedy zupełnie inne rzeczy do roboty. Jednak praktycznie każdy z fotografów powiedział, że nie ma żadnej potrzeby biegania wokół osoby od zdjęć.

Fotograf na ślub wszystko dobrze organizuje. Jeśli chodzi o fotografów, to zamierzałem podjąć decyzję jeszcze w tym tygodniu, aby już wszystko stało się jasne, a ja mógłbym załatwiać inne sprawy. Jedna umowa, jeden podpis i już miałem załatwionego fotografa.

Kategorie: Fotografia