szafa teletechniczna

Przygotowanie do życia i szafa teletechniczna

Cześć chłopcy i dziewczęta. Chciałabym was dzisiaj zaangażować w pomoc dotyczącą pewnej szalenie dla mnie trudnej kwestii. Mój tata, stawia mi i siostrze, takie różne wyzwania. Takie żebyśmy poradziły sobie w męskim świecie. Co tydzień daje nam jakiś temat do opisania.

Szafa teletechniczna – co to znaczy tak na prawdę?

szafa teletechnicznaOstatnio na przykład studiowałyśmy budowę silnika samochodowego. Prawdziwa zgroza. Dzisiaj natomiast dostałyśmy temat związany z elektryką i mamy z siostrą w sumie osiem zagadnień do opisania, każda po cztery. Ja mam na przykład koryto kablowe… Mogę tak naprawdę tylko wyobrazić sobie na ten moment, czym w istocie jest koryto kablowe, ale żeby tak napisać o tym coś konkretnie parę zdań, to już mogę mieć problem. Dlatego jeśli macie jakieś fajne opisy, czym jest koryto kablowe, koniecznie wyślijcie, je do mnie! Kolejna rzecz, do opisania, to gniazdo rj45 oraz profesjonalna szafa teletechniczna w ogóle ta nazwa brzmi jak tytuł jakiegoś filmu wojennego, albo innego filmu akcji, no sami zobaczcie, gniazdo j45, już wkrótce w kinach! Dobra, mogę teraz się śmiać, ale jeśli dla was nazwa gniazdo rj45 znaczy, coś więcej, piszcie! Następny punkt, który muszę wziąć pod lupę to kabel skrętka. Muszę przyznać, że ten kabel bardzo ładnie się nazywa… kabel skrętka, to tak wdzięcznie bardzo brzmi. Mogłabym mieć takie nazwisko dwuczłonowe, Kamila Kabel Skrętka, ładnie prawda? Wiecie, co macie robić? Pomóżcie proszę, bo oprócz tych zagadnień mam jeszcze, do opisania coś takiego jak przełącznica światłowodowa i tak szczerze mówiąc, to mam takie przeczucie, że ta przełącznica światłowodowa będzie najtrudniejsza do opisania. Wiem, że trochę zagmatwałam, te wypowiedź, ale jeśli wiecie cokolwiek, szczególnie w temacie takim jak przełącznica światłowodowa, piszcie!

Będę, wam bardzo, bardzo wdzięczna. Cieszę się, że tata tak o nas dba i chce nas przygotować do życia, jednak mam wrażenie, że wiedza na temat taki jak koryto kablowe, czy nawet to super gniazdo rj45, wcale mi się nie przyda… Co myślicie? Uciekam pisać odpowiedzi, siostra pewnie już skończyła… cześć wam!