Rower Kross z bagażnikiem

 

Wśród rowerów sprzedawanych przez firmę Kross znajdziemy takie, które będą sprzedawane w swojej najprostszej formie, ale również takie, które cechować się będą dodatkowym wyposażeniem. Oczywiście, to, czy nasz rower będzie wyposażony chociażby w bagażnik, najczęściej zależne jest od rodzaju roweru, który chcemy zakupić.

Turystyczny Trans Alp

kross trans alpJeśli zależy nam na tym, by nasz rower wyposażony był w bagażnik, najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie asortymentu produktów zaliczanych do kategorii rowerów turystycznych. Jednym z nich jest rower Kross Trans Alp, który ze względu na cenę zaliczyć możemy do produktów ze średniej półki. Jeśli chodzi o jakość, jest ona naprawdę wysoka i pozwala na długoletnie użytkowanie roweru przy zachowaniu jego pełnej funkcjonalności. Dużą rolę, jeśli chodzi o wytrzymałość, odgrywa tu wykorzystany do wykonania konstrukcji stop aluminium. Nie bez znaczenia jednak są wszelkie zabezpieczenia, które zostały zastosowane, by ochronić ramę przed uszkodzeniami związanymi chociażby z upadkiem roweru na trasie. Jednym z ciekawszych rozwiązań są haki, które ze względu na fakt, iż zamontowane są na ramie, amortyzują upadek całej konstrukcji, przyjmując na siebie impet uderzenia. Jeśli ulegną uszkodzeniu, mogą zostać bez problemu, w bardzo szybki i niezwykle łatwy sposób, wymienione na nowe egzemplarze spełniające w pełni założoną funkcjonalność.

Oczywiście, omawiany rower Trans Alp jest wyposażony w funkcjonalny bagażnik. W jego przypadku bez większego problemu możemy również zamocować koszyk na kierownicę, dzięki czemu będziemy mogli przewozić różnorodne akcesoria, które będą nam potrzebne w końcowej lokalizacji, do której zmierzamy. Możemy też wykorzystać ten fakt, kiedy wybieramy się rowerem na zakupy.