Moja siostra urodziła córkę. Kiedy była w ciąży pytałam się jej co mogłabym jej kupić. Wiem, że przy dziecku i w trakcie karmienia przydaje się wiele rzeczy a nie chciałam kupić jej czegoś co już ma. Okazało się, że siostra myślała o rogalu do karmienia. Stwierdziła, że to jest dobry pomysł i powiedziałam, że ja się tym zajmę.

Kupiłam rogal do karmienia siostrze

rogale do karmienia niemowlątRogale do karmienia niemowląt oglądałam w internecie. Na początku chciałam uzyskać o nich więcej informacji żeby wiedzieć, która firma jest polecana. Chciałam kupić rogal do karmienia, który będzie wygodny i wykonany z porządnego materiału. Moja siostra jest dla mnie najważniejsza więc zależało mi na dobrym prezencie. Rogale do karmienia niemowląt, które mi się podobały nie były dostępne w sklepie internetowym. Musiałam podjechać bezpośrednio do sklepu stacjonarnego. Okazało się, że rogale do karmienia niemowląt są wykonywane na zamówienie. Wybrałam odpowiedni materiał, który najbardziej mi się spodobał. Mamy z siostrą podobny gust więc mam nadzieję, że prezent jej się podoba i będzie trafiony. Rogale do karmienia niemowląt, które są przygotowywane na zamówienie trzeba odebrać po dwóch tygodniach. Firma je zapakowuje w papier ozdobny, żeby móc od razu przekazać je w prezencie. Rogal do karmienia, na który ja się zdecydowałam będzie lekko różowy i będą na nim czarne kotki. Moja siostra ma dwa koty w domu więc na pewno wzór jej przypadnie do gustu i może ja trochę zaskoczy. 

Rogal został już przeze mnie odebrany. Musze przyznać, że nie sądziłam że będzie tak pięknie zapakowany. Od razu pojechałam do siostry i przekazałam jej mój prezent. Rogal idealnie ułatwi jej karmienie. Od razu przy mnie spróbowała jak można go układać. Można go także wykorzystywać do spania więc siostra jest bardzo zadowolona z prezentu.

Kategorie: Sklep