Mnóstwo naszych rodaków pracuje w Holandii, toteż pokonują oni trasę w obie strony nawet kilkanaście razy w roku. Nie ma jednak nic dobrego w tym, że oferta przewozów jest mocno ograniczona, ale na szczęście, wśród przewoźników pojawił się nowy gracz.

Tani bus z Kielc do Niderlandów

busy kielce holandiaMowa tu o prywatnej flocie nowoczesnych i komfortowych busów z wszelkimi udogodnieniami. W przeciwieństwie do autobusów, mogą zabrać na pokład jedynie około czterdziestu pasażerów, a nie sto lub nawet sto pięćdziesiąt. Ci, którzy podróżowali wypełnionym autobusem z Kielc do Holandii zapewne mogą potwierdzić, że nieustanny gwar rozmów i pojedyncze niesnaski to raczej codzienność. W autobusach często nie ma też WC, w związku z czym konieczne są postoje. W busach nie ma z tym problemu albowiem są wyposażone w mała toaletę, ale także klimatyzację, która może być regulowana z dokładnością do jednego stopnia. Trzeba też zwrócić uwagę, że w autobusach ciężko mówić o komforcie, gdyż siedzenia nie są rozkładane, a odległości między nimi zbyt małe, by porządnie rozprostować nogi. W busach natomiast siedzenia można rozkładać do pozycji pół-leżącej, bez obawy, że przeszkodzimy współpasażerom. Gdy zainteresowały nas busy Kielce Holandia bilety możemy zarezerwować przez internet lub kupić bezpośrednio u kierowcy. Jednakże druga opcja nie jest polecana, albowiem nigdy się nie wie, czy zostały jeszcze wolne miejsca, wiedzą to jedynie Ci, którzy zamawiają bilet online.

Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą prywatnych przewoźników, świadczących przewozy busami. Co ważne, zakres oferty, cały czas się poszerza, toteż zapewne niedługo, busy będą odjeżdżały z większości polskich miast. Zwłaszcza, że ceny biletów wcale nie są wysokie, a czasem niższe niż u standardowych przewoźników.

Kategorie: Transport