Szybkie usługi sprzatające

 

Jak skończyłam szkołę, to zastanawiałam się, co zrobić dalej. Miałam do wyboru wyjechać za granicę, lub szukać czegoś w Polsce. Jednak nie pasjonowała mnie praca na kasie w sklepie spożywczym, ponieważ nie nadawałam się do pracy z ludźmi, wolałam nie musieć mieć z nimi styczności. Moja mama pracowała na kasach i wiedziałam, że ja bym się nie nadawała tam.

Praca w firmie sprzątającej

usługi sprzątające warszawaKtóregoś dnia z propozycją pracy przyszła do mnie dawno nie widziana koleżanka. Powiedziała, że jakiś czas temu uruchomiła swoje usługi sprzątające warszawa była jej miejscem pracy i zapytała, czy nie poszukuję pracy w charakterze wspólnika. Na początku miałam być zwykłym pracownikiem, a jakbym już się spisała, to zawarłybyśmy spółkę. Nie chciała sama zajmować się sprawami organizacyjnymi, a wiedziałam, że w szkole zawsze radziłam sobie na przedsiębiorczości. Pomyślałam, że to może być coś dla mnie, ponieważ uwielbiałam sprzątać i jak już w domu na przykład pochłonęło mnie sprzątanie, tak nie zauważałam w ogóle jak płynie czas. Dlatego zgodziłam się i zaczęłyśmy pracować w różnych miejscach w mieście. Najczęściej były to domy prywatne u starszych osób, które już nie mogły same wszystkiego zrobić. Czasem też sprzątałyśmy male firmy i to również bardzo lubiłam. Poczułam, że jest to praca dla mnie, ponieważ sprzątałam i w ogóle się przy tym nie męczyłam. Wychodziłam z pracy zadowolona i pełna uśmiechu.

Bardzo się cieszyłam, że trafiłam na koleżankę tamtego dnia. Gdyby nie zbieg okoliczności, nie robiłabym teraz tego co lubię. Zostałam już wspólnikiem tej firmy, ponieważ doceniła moje niezwykłe zaangażowanie. Niedługo kupujemy nowe zestawy do sprzątania, specjalne mopy i odkurzacze o silniejszej mocy, dodatkowo z aromaterapią. Nie mogę się doczekać.