Nigdy nie pożyczałem samochodu nikomu, gdyż taką miałem zasadę. Mój brat nie raz mnie prosił o to, żebym użyczył mu samochodu, ale ja wolałem go zawieść osobiście. Często mu pomagałem, bo nie miał własnego pojazdu i póki co, odkładał pieniądze na taki zakup.

Czysta tapicerka samochodowa po wykonanym praniu

szybkie pranie tapicerki samochodowejPojawiła się sytuacja, gdzie musiałem pożyczyć auto bratu, bo nie miał jak odebrać dzieciaków z kolonii. Zgodziłem się ostatecznie, bo nie miałem czasu z nim jechać. Auto musiał mi oddać tego samego dnia, bo miałem pilny wyjazd do klienta w Bydgoszczy nazajutrz z samego rana. Kiedy brat oddał mi auto, to zauważyłem, że dzieciaki pobrudziły całą tapicerkę na tylnych siedzeniach. Nic mu na ten temat nie powiedziałem, bo nie chciałem, żeby się zamartwiać. Musiałem wykonać szybkie pranie tapicerki samochodowej, jednak nie miałem sam na to czasu. Pojechałem do myjni samochodowej, którą odwiedzałem regularnie. Wszyscy tam mnie znali i dzięki temu mogłem liczyć na szybką pomoc. Od razu właścicielowi myjni wyjaśniłem sprawę a on zapewnił mnie, że tapicerka zostanie wyprana najszybciej, jak się da. Myjnia była czynna do późnych godzin wieczornych i miałem nadzieję, że auto odbiorę wieczorem. Po dwóch godzinach właściciel myjni do mnie zadzwonił z informacją, że tapicerka została wyprana i po wszelkich zabrudzeniach nie zostało ani śladu. Szybko się z tym uporano, ale w myjni stosowano profesjonalne środki czyszczące, które działały niezawodnie. Auto odebrałem natychmiast. 

Bratu po fakcie już powiedziałem o tapicerce, ale wyszło to podczas jakiejś luźnej rozmowy. Ja sam dzieci nie miałem, ale wiedziałem na co stać takie maluchy. Zresztą często się nimi opiekowałem i nie raz musiałem prać kanapę czy fotele po zabawach z farbami.

Kategorie: Motoryzacja