Praca w firmie, gdzie byłem zatrudniony, nie była łatwa. Praca była bowiem nastawiona na spełnianie konkretnych celów i to oznaczało często pobyt w pracy w dodatkowych godzinach, dużo stresu i ogólnie bardzo dużo zmęczenia. Jednak pracę samą w sobie bardzo lubiliśmy i lubiliśmy się między pracownikami. Kiedyś, gdy udało się skończyć duży projekt, nasi kierownicy mieli nam coś do powiedzenia.

Niesamowita zabawa dla dorosłych – tory przeszkód

niesamowite tory przeszkód dla dorosłychPoinformowano nas, że za nami jest bardzo ciężki okres pracy, o czym doskonale wiedzieliśmy. I w ramach podziękowania za to, że daliśmy z siebie wszystko i udało się osiągnąć wyznaczone cele i tym samym zarobić dla firmy więcej pieniędzy, zorganizowana zostanie wyjątkowa impreza dla wszystkich pracowników. Byliśmy bardzo zaskoczeni, bo do tej pory żadnych imprez kierownictwo nam nie organizowało. Czasami sami z siebie, między pracownikami, szliśmy gdzieś się pobawić, ale to wszystko. Tak więc impreza była szokiem, ale wszyscy przyjęliśmy to z radością. Kiedy zobaczyliśmy ostatecznie, co dla nas pracodawcy przygotowali, to byliśmy w szoku. To był taki festyn na świeżym powietrzu i do tego niesamowite tory przeszkód dla dorosłych. Tak, tak wielkie dmuchane tory dla dorosłych. Gdy to zobaczyliśmy, to od razu wiedzieliśmy, że będziemy się ścigać i pokazywać, kto tu jest najlepszy w takiej zabawie. Chociaż nikt z nas do tej pory się w taki sposób nie bawił.

Ależ to był świetny pomysł z tymi torami. Wydawać by się mogło, że takie rzeczy są najlepsze już mimo wszystko dla dzieci, ale jak tor jest dostosowany do dorosłych, to wydaje mi się, że trudno wymyślić lepszą rozrywkę połączoną z tak dużą aktywnością. Wyszaleliśmy się za wszystkie czasy i to było najlepsze podziękowanie za naszą pracę.