Floty firm oferujących przewozy osobowe są bardzo zróżnicowane. Przestronne autokary typu 49+1, busy mieszczące 18 czy 22 osoby to tylko część ofert. Wielu przewoźników zakupuje również kilkuosobowe busy czy samochody rodzinne typu VAN.

Busy do Holandii z Olsztyna

Takie pojazdy nie sprawdzą się wprawdzie jako kursowe busy do Holandii z Olsztyna czy busy turystyczne obsługujące zagraniczne wycieczki, ale są idealną ofertą na imprezy okolicznościowe, przejęcia rodzinne oraz wszelkiego typu spotkania biznesowe. Wielu przewoźników poszerza zaś ofertę właśnie pod tym kątem, konkurując tym samym z korporacjami taksówkarskimi, które również obsługują imprezy firmowe i okolicznościowe. W większych miastach obsługa konferencji, szkoleń i wszelkiego typu spotkań biznesowych może przynosić równie wysokie dochody, co busy do Holandii (lub nawet wyższe, gdy zapotrzebowanie jest duże, a firma odpowiednio promuje swoje usługi).busy do Holandii z Olsztyna
W ofertach wielu firm przewozowych pojawiają się również transfery na lotniska oraz dworce. Busy do Holandii z Olsztyna niektóre przedsiębiorstwa zamieniają więc na transfery na Dworzec Centralny w Warszawie, lotnisko Kraków-Balice, Katowice-Pyrzyce czy Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa-Okęcie. Transfery lotniskowe są znakomitym pomysłem na rozszerzenie oferty, a nie wymagają dużych nakładów finansowych. W trasy zagraniczne, należy wysłać dwóch kierowców, ponieważ busy z Belgii do Polski pokonują tysiące kilometrów. Transfery lotniskowe i dworcowe są bardziej ekonomiczne.
Warto zwrócić uwagę na to, że zainteresowanie taką usługą jest naprawdę duże. Z przewozów busami na lotniska i z lotnisk korzystają, zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Wiele osób zamawia transport dla rodziny, która przyjeżdża do Polski na urlop, wesele, komunię czy inną imprezę rodziną. Firmy mogą zaś zamówić transfer dla gości konferencji lub szkolenia czy dla kontrahentów, którzy przyjeżdżają na biznesowe negocjacje, dla menadżerów odwiedzających oddział przedsiębiorstwa. Niektórzy przewoźnicy mają w ofercie również busy do Niemiec (przede wszystkim na dworce i lotniska w Berlinie oraz Monachium). Taką usługę można znaleźć m.in. we Wrocławiu czy Warszawie.

Kategorie: Transport