Escape roomy to rozrywka, która zyskuje coraz większą popularność. Do lokali, które oferują tego typu rozrywkę, często ustawiają się kolejki. Swój fenomen zawdzięczają nietuzinkowej formule i oryginalnemu pomysłowi na zabawę. Na czym polega koncepcja escape roomów? Czy warto się tam wybrać?

Czy warto udać się do escape roomu?

escape room LublinWiele osób szuka odpowiedniego zajęcia, które umiliłoby im wolny czas. Świetnym pomysłem jest pójście ze znajomymi do escape roomu. To ostatnimi czasy jedna z najbardziej popularnych opcji spędzania czasu. Są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych. Doskonale ćwiczą mózg i umiejętność logicznego myślenia. Na czym polega cała zabawa? Swoją przygodę z escape roomem zaczynami wchodząc do pokoju o wybranej przez nas tematyce. Może to być na przykład baśniowa kraina, dom strachów czy napad na bank. Taki escape room Lublin oferuje ich o wiele więcej. Do naszych zadań należy rozwiązanie wszystkich ukrytych zadań w jak najkrótszym czasie. Tylko sprawne odgadywanie odpowiedzi i łamigłówek pozwoli nam na wyjście z pokoju. Standardowy czas takiej zabawy to godzina. W tym czasie musi udać nam się wydostać, inaczej przegramy. Zadania mogą być różne, na przykład odgadnięcie kodu do kłódki czy znalezienie klucza. Wszelkie wskazówki również ukryte są w pokoju i najczęściej są ze sobą powiązane. Żeby wyjść z pokoju niezbędna będzie współpraca między uczestnikami zabawy, a także nieoczywisty sposób myślenia. To doskonała zabawa dla każdego.

Udanie się do escape roomu to świetny pomysł dla osób w każdym wieku. Będzie to idealna zabawa dla dzieci, które będą mogły wykazać się swoim sprytem, ale także dla dorosłych, którzy chcą poczuć zastrzyk adrenaliny. Odpowiedni pokój potrafi przyprawić o niesamowite emocje i satysfakcję z dobrze rozwiązanych zagadek.

Kategorie: Turystyka