Wzięliśmy z mężem dwa tygodnie wolnego i zabraliśmy nasze dzieciaki nad morze. Udało nam się wynająć dwa połączone pokoje w pensjonacie i bardzo byliśmy zadowoleni z wybranego miejsca. Namiary i zdjęcia na to miejsce podesłała mi moja koleżanka, która także w tym orku była z rodziną nad morzem. Także mają dzieci i poszukiwali spokojnego miejsca, w którym będą mogli odpocząć a dzieciaki nie będą się nudzić. Koleżanka znalazła w Internecie ośrodek wypoczynkowy, który reklamował się, że zatrudnia animatorów dla dzieci i w trakcie wakacji nie będą się na pewno nudzić.

Ośrodek wypoczynkowy był bardzo dobry

najpopularniejszy ośrodek wypoczynkowy - ustkaZdecydowali się pojechać tam i wrócili bardzo zadowoleni. Postanowiłam skorzystać z jej polecenia i także wybraliśmy się w to samo miejsce. Ustka bardzo nam się spodobała. Jeszcze nigdy nie byliśmy w tej miejscowości więc na początku trochę pozwiedzaliśmy. Piękne plaże i widoki zrobiły na nas dobre wrażenie. Dzieciakom spodobał się najpopularniejszy ośrodek wypoczynkowy – ustka. Było w nim kolorowo. Plac zabaw, który był w ogrodzie był inny niż wszędzie. Dzieci mogły korzystać ze wszystkich atrakcji. W trakcie pobytu dzieciaki mogły korzystać także z zajęć dodatkowych takich jak tańce, karate i innych zajęć. Rodzice w tym czasie mogli spędzić czas bez dzieci. Nasze kilka razu zdecydowały się zostać w ośrodku z animatorem i innymi dziećmi więc mogliśmy sami iść na plaże i trochę odpocząć. Nie sądziłam, ze ten najpopularniejszy ośrodek wypoczynkowy – ustka będzie aż tak fajny. Nie spodziewałam się też, że moje dzieciaki tak dobrze się zaaklimatyzują i będę z chęcią zostawać na dodatkowych zajęciach. Zajęcia te były organizowane w najmocniejsze słońce. Więc nie musieliśmy dzieci narażać na promieniowanie a wiedzieliśmy, że się nie nudzą, spędzają miło czas i są zadowolone. Kiedy musieliśmy się już pakować dzieciaki nie mogły uwierzyć, ze nasze wspólne dwutygodniowe wakacje już dobiegają końca.

Ustka nas zaczarowała. Na pewno jeszcze nie raz ją odwiedzimy. Każdemu mogę śmiało polecić to miasto i przede wszystkim ten ośrodek wypoczynkowy. Właściciele dbają a by każdy gość czuł się u nich dobrze. Generalnie zatrzymują się tu rodziny z dziećmi. Biorąc pod uwagę zaangażowanie w opiekę nad dziećmi wcale się nie dziwię. Dzięki temu rodzice także mogą trochę odpocząć. Po powrocie podziękowałam koleżance za namiary na wspaniały ośrodek. Miałyśmy te same odczucia odnośnie tego miejsca. Pogoda nam dopisała, jedzenie w ośrodku tez było pyszne. Będziemy mieli miłe wspomnienia. 

Kategorie: Turystyka