Jednym z ważnych urządzeń w łazience są wanny oraz kabiny prysznicowe. Dla niektórych osób są one najważniejsze dlatego tak długo wybierają je w sklepie. Wszystkie wanny i kabiny prysznicowe są wystawione dla klientów do obejrzenia. Można dotknąć i obejrzeć dokładnie jak wyglądają, jaki mają rozmiar oraz czym się charakteryzują.

W łazience kabina prysznicowa, w kuchni szklane panele kuchenne

 

szklane panele kuchenneDokonanie wyboru nie jest takie proste, ponieważ obecnie w sprzedaży jest bardzo dużo towarów tego rodzaju i ogólnie asortyment związany z dekoracją i urządzaniem wnętrz jest bardzo bogaty. Dostać można praktycznie wszystko, w każdym kształcie, kolorze. Nie ważne czy to szklane panele kuchenne czy nowoczesna kabina prysznicowa, dziś oferta jest tak bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Salony posiadają przynajmniej kilka rodzajów danej kabiny czy wanny. Najbardziej znane do tej pory były białe wykonane z ciężkiej stali, ale ten trend powoli się zmienia. Można znaleźć wanny kolorowe, z różną głębokością, a także wyglądem. Dla osób, które chcą kąpać się rodzinnie są wanny okrągłe oraz trójkątne. Posiadają specjalne poduszki na których można się położyć i odpocząć. Wiele wanien posiada jacuzzi, a także systemy masujące oraz relaksujące. Można ustawić temperaturę wody oraz ilość tak aby nie wylewała się z wanny. Wszystko jest ustawiane elektronicznie dzięki czemu szybko można zmienić parametry techniczne. Do wanny potrzebne są akcesoria łazienkowe w postaci węża prysznicowego, kranu oraz korby na ciepłą oraz zimną wodę. Jest to zestaw który kupuje się razem i jest koloru srebrnego.

Natomiast kabiny prysznicowe mają większe zestawy dodatków, mianowicie ustawienia masażu, ciśnienia wody, temperatury, mocy a także ilości polewania z prysznica. Sam prysznic może być mały, duży, okrągły, płaski a także szary, czarny lub biały. Do kabiny ważne są drzwi które są szklane. Szkło może być matowe, przezroczyste, z różnymi wzorami, a także w kształcie kwadratowym lub półokrągłym. Sam brodzik również ma różne głębokości ponieważ to zależy dla kogo ma być produkowany. Czasami głębszy pozwala kąpać małe dzieci i prać drobną bieliznę. Produkuje się także kabiny prysznicowe niebieskie, granatowe, czarne co daje bardzo intymną atmosferę podczas kąpieli. Do kabiny jest również wiele dodatków między innymi przyciski i systemy dodatkowych funkcji jakie chce się zamontować.