Jestem bardzo zrelaksowana. Miałam bardzo przyjemny weekend. Zostałam zabrana przez chłopaka do Poznania. Michał zadzwonił do mnie w czwartek wieczorem i poprosił abym spakowała się na weekend bo po pracy w piątek mnie gdzieś zabiera. Nie miałam pojęcie gdzie ale cieszyłam się z niespodzianki.

Michał zaplanował miły wyjazd

apartamenty w Poznaniu tanioW piątek szybko mi dzień zleciał i kiedy wjechaliśmy do Poznania nie mogłam uwierzyć, że spędzimy weekend w mieście które uwielbiam. Mówiłam o tym kiedyś Michałowi. Mam bardzo miłe wspomnienia z Poznania. Tu przez jakiś czas mieszkała moja babcia i w dzieciństwie często przyjeżdżałam do Poznania. Zatrzymaliśmy się w centrum miasta. Apartamenty w Poznaniu tanio udało mu się zarezerwować na wyszukiwarce przez Internet. Na miejscu dokonaliśmy płatności za śliczny pokój. Znajdował się on na drugim piętrze. Był przestronny i ładnie urządzony. Jeszcze nigdy nie spałam w tak eleganckim apartamencie. Michał zamówił dla nas także kolacje do pokoju. Cieszyłam się, że mój chłopak wpadł na taki pomysł. Zawsze stara się dla mnie przygotowywać super niespodzianki ale wyjazdem do Poznania szczególnie mnie ucieszył. Zjedliśmy kolację i zdecydowaliśmy się na spokojny wieczór w apartamencie. Zależało mi na tym, żeby w sobotę z samego rana wyruszyć na miasto. Chciałam pokazać mu gdzie mieszkała moja babcia gdzie spędzałam swoje dzieciństwo. W krótkim czasie udało nam się wszystko zobaczyć. Pogoda nam dopisała. Poznań bardzo się zmienił i rozwinął. To miasto zawsze mi się podobało.

Michałowi także się spodobało i kto wie może kiedyś się tu przeprowadzimy. Byliśmy bardzo zadowoleni z apartamentu, w którym się zatrzymaliśmy. Miejsce zrobiło na nas dobre wrażenie a jedzenie w nim serwowane było przepyszne. Na pewno chętnie jeszcze wrócimy do tych apartamentów.

Kategorie: Turystyka