Współpracuję z producentem oświetlenia

Zarządzanie ogromnym sklepem wcale do najprostszych zadań nie należy. Dbanie o dostawy, kontakty z kontrahentami, kontrola pracowników. Czasami mam wrażenie, że doba jest zdecydowanie za krótka. Zatrudniłem więc asystenta do pomocy.

Oświetlenie led w ofercie sklepu

producent oświetlenia ledOd kiedy mam asystenta to wszystko idzie o wiele łatwiej. Mam więcej czasu na ważne sprawy i spotkania z kontrahentami. Nie mogę doczekać się spotkania, które mam na dniach. Otóż odezwał się do mnie dość znany producent oświetlenia led, do którego swego czasu wysłałem ofertę współpracy. Sądziłem już, że się do mnie nie odezwie, bo minęło sporo czasu, ale on zadzwonił. Ten producent oświetlenia led to znany człowiek i jest to dla mojego sklepu ogromna szansa. Oświetlenie dopiero ma się pojawić w mojej ofercie, ale chcę współpracować z kimś odpowiedzialnym jak ja. Spotkanie zostało ustalone w siedzibie firmy tego producenta. Dla mnie to nie miało znaczenia, ponieważ gotów byłem na wszystko i zgodzę się na każde zaoferowane warunki. Okazało się, że ten producent oświetlenia led to młody dość chłopak, który mimo wieku posiada ogromną wiedzę. Łatwo się porozumieliśmy i umowa, o której była rozmowa odpowiadała nam obu. Od razu ją podpisaliśmy i zamówiłem pierwszą turę oświetlenia. Będę miał lampy stojące, wiszące oraz całą masę różnego oświetlenia. Cieszę się, że te produkty znajdą się w ofercie mojego sklepu. Towar odbiorę osobiście za trzy dni. Zależy mi na czasie a tak będzie najszybciej. Udało się zrealizować kolejny cel.

No to podbiłem sobie sprzedaż i to na dodatek nie byle jak. Sprzedaż zaskoczyła wszystkich w mojej firmie i każdy jest zadowolony, że stanęliśmy na nogi. Ostatnio było krucho a ta umowa zdecydowanie korzystnie wpłynęła na pozycję mojego sklepu.