Metkę powinny mieć wszystkie ubrania. Dzięki temu dowiemy się, z jakiego materiału został wyprodukowany konkretny produkt. Poza tym na metce umieszczone są informacje, mówiące o tym, w jaki sposób należy dbać o konkretną rzecz. Kolejną ciekawą rzeczą są wszywki, które sprawiają, że odzież wygląda dużo lepiej i jest nieco bardziej ekskluzywna.

Umieszczenie wszywek w ubraniach

wszywki sublimacyjneBardzo ciekawym pomysłem jest umieszczenie w ubraniach specjalnych wszywek. Najczęściej spotykane są wszywki sublimacyjne. Wszywki te produkowane są w kolorach CMYK. Do ich produkcji potrzebne są specjalne atramenty oraz papier transferowy. Dopiero po wydrukowaniu naszywki, zostaje ona przeniesiona na taśmy satynowe. Czynności tej towarzyszy wysoka temperatura. Przy każdym rodzaju nadruku powinniśmy ustawić odpowiednią temperaturę i prędkość kalandra. Takie wszywki sublimacyjne pomogą w łatwy sposób określić producenta ubrań i skojarzyć go z konkretną marką. Wybierając producenta wszywek sublimacyjnych, postawmy na jakość. Niektóre oferty być może kuszą niskimi cenami, jednak możemy być niezadowoleni z wykonania. Jeśli taka wszywka ma być pewnego rodzaju wizytówką naszej firmy, zadbajmy o to, aby była jak najlepsza. Nasza metki oraz wszywki powinny przyciągać wzrok klienta i być niesamowicie pomysłowe. Zanim jednak zdecydujemy się na wszywki, stwórzmy kilka projektów i poradźmy się znajomych lub specjalistów. Dzięki temu przeprowadzimy w pewnym sensie badanie rynku i sprawdzimy preferencje potencjalnych klientów.

Obowiązkowym elementem, które powinny posiadać wszystkie ubrania, są metki. Jednak oprócz tego warto zdecydować się na wszywki sublimacyjne, dzięki którym przyciągniemy wzrok klienta. Stawiając na atrakcyjny wzór, możemy mieć pewność, że ludzie nie przejdą obok naszych wyrobów obojętnie.

Kategorie: Usługi