Ślub to wspaniała uroczystość, na którą państwo młodzi zapraszają zwykle rodzinę i bliskich przyjaciół. Kiedy dwoje ludzi decyduje, że chcą być razem do końca życia, zazwyczaj zaczynają oni planowanie ślubu. W tym ważnym dniu pragną być razem z bliskimi, którzy wręczają im ślubne upominki.

Prezent na ślub

ikony na ślubJeśli kiedykolwiek mieliście okazję obserwować ślub dwojga ludzi, z pewnością wiecie, jak podniosła i wzruszająca jest to uroczystość. Wielu z nas po otrzymaniu zaproszenia ślubnego zaczyna planowanie swojej kreacji, fryzury czy makijażu. Nie zapominamy też o odpowiednim prezencie ślubnym, który może jednak sprawić nam nieco problemów. Często zastanawiamy się, jaki upominek będzie najlepszy na ślub. Jeśli państwo młodzi decydują się na zawarcie związku małżeńskiego w kościele i są osobami wierzącymi, ikony na ślub mogą być ciekawymi prezentami i pamiątką na długie lata. Tradycja pisania ikon jest bardzo długa, a obrazy te zachwycają swoim pięknem i precyzją wykonania. Jeśli chcielibyśmy, by państwo młodzi zapamiętali dzień swojego ślubu na całe życie, możemy zamówić ręcznie wykonaną ikonę u doświadczonego artysty malarza. Proces powstawania ikon jest długotrwały i czasochłonny, dlatego warto złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej. Jeśli zaś chodzi o tematykę, ikony przedstawiające Świętą Rodzinę lub Matkę Bożą są najbardziej klasyczne i odpowiednie na uroczystość ślubu. Tematyka religijna pomoże nowożeńcom w utrzymywaniu przyjaźni z Bogiem.

Uroczystość zaślubin jest jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego z nas. Jeśli otrzymaliśmy zaproszenie na ślub, zapewne zastanawiamy się, jaki prezent wręczyć nowożeńcom. Ręcznie malowana ikona przedstawiająca postaci z Biblii to oryginalny upominek, który będzie ozdobą mieszkania i przypomnieniem o Bożej miłości.

Kategorie: Usługi