Zatrudniono mnie w dużej firmie dzięki temu, że posiadałam dość spore doświadczenie. Świetnie znałam się na marketingu i dodatkowo potrafiłam załatwić prawie wszystko. Od razu pokazałam na co mnie stać i prezes był ze mnie niezmiernie zadowolony, co mnie wcale nie dziwiło.

Nowoczesna sala bankietowa wynajęta w rozsądnej cenie

sale bankietowe gdańskSzykowała się dość duża impreza w firmie, ponieważ szef podpisał jakiś ważny kontrakt, który miał przynieść ogromne zyski i każdy był zadowolony. Długo czekać na zadanie nie musiałam, gdyż już po kilku tygodniach pojawił się u mnie szef z zadaniem. Miałam znaleźć najlepszą salę bankietową, ponieważ szykowała się impreza dla pracowników i klientów firmy. Taki bankiet to była poważna sprawa i wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik, dlatego do tematu podeszłam bardzo poważnie. W pierwszej kolejności wybrałam same duże i nowoczesne sale bankietowe Gdańsk akurat pod tym względem miał bardzo bogatą ofertę, przez co miałam z czego wybierać. Podpytałam też prezesa jaką część miasta reflektuje, ponieważ to było również ważne. Na oku miałam jedną wyjątkową salę, która idealnie nadawała się na tę imprezę. Zadzwoniłam tam od razu z zapytaniem o termin i miałam mnóstwo szczęścia, ponieważ jakiś klient odwołał bankiet. W przeciwnym razie do końca roku nie znalazłabym żadnego terminu. Sprawdziłam wcześniej dokładnie to miejsce i dzięki temu wiedziałam, że mój wybór był najlepszy. Prezes z mojego wyboru był bardzo zadowolony i pogratulował mi dobrej decyzji.

Wszystkiego dopilnowałam i bankiet udał się doskonale. Prezes oczywiście nagrodził mnie na koniec miesiąca dodatkową premią, na którą nie ukrywam, że liczyłam. Dostałam sporo pieniędzy, które postanowiłam przeznaczyć na wyjazd za granicę w czasie urlopu.

Kategorie: Usługi