Zalety imprez integracyjnych w Krakowie

Od kilku miesięcy pracuję w dużej korporacji w Krakowie. Pracuję na stanowisku menadżera. Mogę na razie stwierdzić, że moi współpracownicy są naprawdę w porządku. Mogłam liczyć na przyjazne przyjęcie i wdrożenie na nowe stanowisko. Bałam się, że nie podołam nowym obowiązkom, ale nie było tak źle, jak myślałam.

Udana impreza integracyjna zorganizowana w Krakowie

imprezy integracyjne krakówPraca w korporacji wbrew pozorom nie należy wcale do łatwych. Przede wszystkim trzeba być zorientowanym na cel i wyniki. Poza tym różnie układa się współpraca z ludźmi. Wiadomo, wyścig szczurów i te sprawy. Na pierwszy rzut oka moi najbliżsi współpracownicy wydawali się sympatycznymi ludźmi. No może z wyjątkiem jednej dziewczyny, która stale świdrowała mnie wzrokiem. Z najbliższymi współpracownikami miałam okazję lepiej się poznać na imprezie integracyjnej. Spotkanie zostało zorganizowane w wielogwiazdkowym hotelu w Krakowie, gdzie zwykle firmy urządzają dla swoich pracowników imprezy integracyjne Kraków jest dużym miastem, w którym nie brak dobrych lokali i hoteli z prawdziwego zdarzenia. Po godzinie pierwsze lody zostały przełamane. Zaczęliśmy rozmawiać o tematach, które nie były związane z pracą. Miałam okazję co nieco opowiedzieć o sobie. Okazało się, że dziewczyna, która na początku wydawała mi się niesympatyczna, jest tak naprawdę fajną osobą, z czego bardzo się cieszę. Miło spędziliśmy czas. Później graliśmy wspólnie w bilard. Myślę, że takie imprezy integracyjne to naprawdę dobry pomysł.

Nowa praca to zawsze stres i obawy. Tak było również w moim przypadku. Obawiałam się, że nie poradzę sobie z obowiązkami. Z natury jestem osobą ambitną i perfekcyjną. Impreza integracyjna zorganizowana przez naszego szefa bardzo mi pomogła. Moi współpracownicy okazali się naprawdę fajnymi ludźmi.