W naszej rodzinie tradycją było, że takie wydarzenia jak urodziny czy imieniny spędzamy wspólnie, bez zapraszania znajomych czy innych bliskich. Ewentualnie dla innych robimy przyjęcie w inny dzień. A tak to mama, tata, ja i dwaj bracia trzymaliśmy się blisko w te dni. I też staraliśmy się wymyślać jak najbardziej oryginalne i zabawne prezenty.

Zabawne karykatury – prezenty na zamówienie

zabawne karykatury na zamówienieAkurat tak się zabawnie złożyło, że rodzice urodzili się tego samego dnia. Mało tego, zorientowali się dopiero po kilku miesiącach od kiedy zaczęli się ze sobą spotykać. Więc gdy przypadał dzień ich urodzin, to zazwyczaj robiliśmy im jakiś jeden wspólny prezent dla dwojga i dodatkowe osobne, przypadające już bezpośrednio pod ich gusta. Tym razem ja wymyśliłam, że można byłoby zrobić jakiś śmieszny upominek, który jednocześnie byłby takim prezentem, którego się nie zapomina i który będzie mógł wracać przykładowo we wspomnieniach na kolejnych wspólnych spotkaniach. I tak o to wymyśliłam, że najlepsze byłyby zabawne karykatury na zamówienie. Kiedyś taką karykaturę dostała moja przyjaciółka od swojej siostry, więc miałam okazję z bliska zobaczyć, jak świetnie taki rysunek jest wykonany. Skontaktowałam się więc z tym samym rysownikiem, bo omówić z nim szczegóły. Zależało mi na tym, by karykatura była śmieszna i zaaranżowana w jakiejś morskiej scenerii, bo takie miejsca kojarzą mi się z moimi rodzicami.

Efekt końcowy, czyli gotowa karykatura, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Rysunek wyglądał wspaniale, był niesamowicie dokładny, a sami rodzice, nie licząc faktu, że oczywiście byli przedstawieni w karykaturalny sposób, niesamowicie mocno siebie przypominali. Wiedziałam, że ten prezent będzie najbardziej wyjątkowym prezentem ze wszystkich.

Kategorie: Usługi