Kiedy dostałam awans, to ubiegałam się o własny gabinet. W końcu osoba na moim stanowisku powinna mieć odpowiednie warunki do pracy. Szef przydzielił mi gabinet po projektancie, który już nie pracował dla firmy. Mogłam gabinet urządzić wedle własnego uznania.

Zamówienie kolorowej rolety do gabinetu

kolorowa roleta pasyW gabinecie wystrój był dość surowy, co mi nie do końca pasowało. Lubiłam kolory, dużo światła i przytulny klimat. Wyniosłam więc wszystkie meble i wstawiłam nowe. Nadal mi czegoś brakowało i uznałam, że idealnie sprawdzi się kolorowa roleta pasy na okno i taką zamierzałam zamówić. Szef dał mi wolną rękę w kwestii wydatków na urządzenie biura, dlatego bez obaw postanowiłam taką roletę zamówić. Firma, którą odwiedziłam miała bogatą ofertę, ale mi najbardziej spodobała się opcja, gdzie mogłam sama wybrać kolory rolety. Lubiłam dużo kolorów, ale też miałam umiarkowanie, dlatego wybrałam roletę w kolorach jasnych. Róże, zielenie i lilie, to były kolory idealne dla mnie. Na kolorową roletę nie musiałam długo czekać, bo gotowa do odbioru była już następnego dnia. Poprosiłam pana Wiesia, żeby zamontował mi ją na oknie. Pan Wiesiek zajmował się takimi sprawami w firmie i potrafił zrobić dosłownie wszystko. Kolorowa roleta na oknie mojego nowego gabinetu prezentowała się świetnie. Nawet jak wszedł szef, to zwrócił uwagę, że mam gabinet urządzony stylowo. Było w nim jasno, komfortowo a takie właśnie warunki potrzebne były mi do pracy. Najbardziej podobała mi się roleta na oknie.

Starałam się dobrze wykonywać swoje obowiązki, ponieważ zamierzałam udowodnić, że wybór mojej osoby na to stanowisko był jak najbardziej zasadny. Szef często mnie chwalił przed innymi pracownikami, co wprawiało mnie w poczucie spełnienia i ogromnej satysfakcji.