Zleciłem koledze wywiezienie gruzu

Krzychu już wiele razy mi mówił, że jak będę miał jakąś robotę to mam dać mu znać. Łapie się wszystkiego i na tym zarabia. To dobry i pracowity człowiek co już nie raz mi udowodnił. Poprosiłem go o pomoc przy gruzie, bo wiedziałem, że zrobi to najlepiej.

Wywóz gruzu po rozbiórce domu

gruz wrocław

Do rozbiórki domu przymierzałem się już od dłuższego czasu, ponieważ brakowało mi pieniędzy i ludzi do pracy. W końcu zacisnąłem pasa i zabrałem się do działania. Rozbiórka domu przebiegała planowo co mnie bardzo cieszyło. Na posesji jednaj zalegał gruz w dużej ilości co mnie bardzo irytowało. Od razu zadzwoniłem do Krzycha, by przyjechał mi pomóc. Miał wywieźć mi z posesji zbierający się gruz i zrobił to bardzo chętnie. Nie mam pojęcia skąd wytrzasnął samochód, ale nie raz się chwalił, że ma dojścia do różnego sprzętu czy pojazdów. Dla mnie najważniejsze było, że na posesji robił się porządek. Krzychu na bieżąco wywoził gruz wrocław i robił to wyjątkowo sprawie. Widziałem, że się angażuje, bo zależało mu na tej robocie. Nie wiedziałem ile mu zapłacić, ale znajomy, który pracował u mnie przy rozbiórce znał temat i powiedział mi jakie są stawki. Krzychowi i tak zapłaciłem więcej, bo chłop się bardzo starał a gruz wrocław znikał z posesji w mgnieniu oka. Na koniec jak wykonał już całą robotę a podwórko było czyste to się z nim rozliczyłem. Moja hojność zrobiła na nim ogromne wrażenie, ponieważ tak wysokiej zapłaty się nie spodziewał. Ja doceniam ludzi pracowitych i jak bardzo się starają to ich nagradzam dodatkowo.

Postawiłem sobie nowy dom, który wybudowała mi ta sama ekipa, którą wynająłem do wyburzenia tej starej rudery. Krzychu też mi pomagał wtedy i wykonał kawał dobrej roboty, bo zamontował mi grzejniki w całym domu i zajął się hydrauliką.