Dwa miesiące temu wybrałam się do Holandii, spakowałam plecak i ruszyłam przed siebie. A konkretnie to nie tak całkiem przed siebie, a raczej do Holandii. Tak wiele słyszałam o tym państwie, że w końcu chciałam je po prostu zobaczyć. Głównie Amsterdam.

Przewozy do Holandii i ogrom Polaków

przewozy osóbPostanowiłam sobie, że nie będzie to jednak standardowa klasyczna wycieczka, a raczej opcja ,w której poznam dogłębnie, życie innych ludzi. Miejscowych. I to w dosłowny sposób, wręcz namacalny. Wcześniej zanim ruszyłam poszukałam informacji w internecie w przewodniku o Holandii, Amsterdamie, o wynajmowaniu mieszkań. Sprawdziłam busy do Holandii, zarezerwowałam i ruszyłam, oczywiście wcześniej wynajęłam mały pokoik w Amsterdamie u pani, która była moją rodaczką – Polką. Muszę przyznać, że przewóz osób do Holandii to bardzo tania opcja, zapłaciłam z Lublina do Amsterdamu tylko, jedyne dwieście osiemdziesiąt złotych. Byłam w totalnym szoku. Druga rzecz, którą zauważyłam to fakt, że przewozy do Holandii, mają bardzo szeroką rzeszę zwolenników. Busy były totalnie przepełnione Polakami. Kiedy znalazłam się już w Holandii to pierwszą rzeczą, jaka od razu rzuca się w oczy – oczywiście nie licząc, rzecz jasna licznych wiatraków – to fakt, że jest to miejsce multikulturowe. Chyba nigdy nie widziałam, aż tylu narodowości w jednym miejscu. Może mało widziałam, ale to było dla mnie coś niesamowitego i wspaniałego.

Kiedy już zjawiłam się u Pani Małgorzaty – bo tak się nazywała właścicielka u której wynajmowałam pokój, ugościła mnie wspaniałym polskim obiadem. Ze swojej strony zainteresowanym polecam zdobyć więcej informacji o przewozach pod adresem http://voyager-przewozy.pl.

Kategorie: Transport